Dobroteka

Dobroteka
Dobroteka zaprasza do odwiedzenia stoisk swoich Partnerów, którzy przygotowali dla Państwa liczne atrakcje, między innymi:


Marka Kler zaprasza na spotkanie z nową kolekcją szlachetnych tkanin oraz specjalną ofertą rabatową podczas Kler Classic Design - Dni Otwartych w salonach Kler. Spotkają tutaj Państwo wyjątkową promocję, dzięki której przy zakupie mebli wykonanych w całości w tkaninie otrzymają Państwo bonus o wartości 15% , a na pozostałe meble z oferty Kler- bonus o wartości do 12% dokonanego zakupu. Na wybrane modele mogą Państwo otrzymać nawet 20% bonifikaty!Dni Otwarte w salonach Kler tylko do 30 czerwca.

Firma Halupczok Kuchnie i Wnętrza przygotowała wiele atrakcji promocyjnych. "Zakup w pakiecie się opłaca"- każdy klient, który zakupi meble kuchenne z linii Prestige wraz ze sprzętem AGD wybranych marek otrzyma rabat 15% na całość zestawu. Ponadto przy zakupie mebli kuchennych wraz z urządzeniami AGD marki Bosch lub Siemens, otrzymają Państwo rabat o wartości równej podatkowi VAT! Natomiast kupując płytę indukcyjną i piekarnik Bosch i Siemens, czteroczęściowy zestaw garnków Berndes otrzymają Państwo gratis!

Firma Novelle oferuje 10% na wybrane dekoracje z ekspozycji oraz prezentacje nowych produktów.

Vero oferuje rabaty sięgające nawet 40% na wybrane meble z ekspozycji.

Na stoisku Raffi otrzymają Państwo bonus o wartości 10% dokonanego zakupu!

Na stoisku Villa Coloniale otrzymają Państwo otrzymają Państwo bonus o wartości 10% dokonanego zakupu!
 


DOBROTEKA Meblarstwo Dobrodzieńskie
ul. Oleska 35,
46-380 Dobrodzień
tel. 34 372 49 01
dobroteka@dobroteka.pl
www.dobroteka.pl


godziny otwarcia w trakcie targów :
poniedziałek - piątek - 10.00 - 19.00
sobota - niedziela - 10.00 - 16.00