Wykład 1 wrześniaW sobotę 1 września wykłady poprowadził dr Marek Borowiński.
-godz. 10.00 "Psychologia koloru w aranżacji wnętrz"
-godz. 11.00 "Visual merchidising w salonie meblowym"
-godz. 12.00  "Jak ściągnąć klientów do salonu meblowego"

dr Marek Borowiński.jpeg dr Marek Borowiński Trend designer, autor koncepcji trendów w aranżacji wnętrz, jest ekspertem w dziedzinie komunikacji kolorem. Tropi i przewiduje najnowsze tendencje kolorystyczne w Polsce i na Świecie. Jest obserwatorem targów Maison & Objet w Paryżu i razem grupą międzynarodowych projektantów przygotowuje najnowsze trendy kolorystyczne. Specjalizuje się też w psychologii koloru i visual merchandisingu.

Szkoli pracowników z technik prezentacji produktów oraz uczy jak skutecznie wykorzystywać wizerunek firmy, aby więcej sprzedawać. Jego największą pasją jest kolor i jego oddziaływanie na klienta w miejscu sprzedaży www.psychologiakoloru.pl. Jest jurorem wielu konkursów projektowych. Jest też cenionym prelegentem i ekspertem podczas wielu kongresów w Polsce i za granicą. Swoja wiedzą i doświadczeniem wspomaga wiele firm i instytucji.

Firma MarekBorowinski.com Consulting  służy wiedzą i doświadczeniem wszystkim, którzy posiadają lub otwierają placówki handlowe i usługowe. Oferuje właścicielom sklepów profesjonalną pomoc w zakresie stworzenia koncepcji swojego biznesu oraz pomocy w urządzaniu sklepów. Pomagamy w zakresie komunikacji kolorem, visual merchandisingu, szkoleń personelu, audytu sklepów oraz konsultacji biznesowych.

 

www.marekborowinski.com, www.psychologiakoloru.pl

logo-MarekBorowinski.com.jpeg  PsychologiaKoloru_logo_RGB.jpeg