50 lat marki RUST


25 lipca 2018

Jak tworzyć biznesy, które przetrwają pół wieku i wcale nie myślą na 50-ciu latach poprzestawać?
Tego z pewnością możemy się dowiedzieć od jednej z naszych lokalnych firm – właścicieli marki ernestrust.

Kiedy Ernest Rust w 1968 roku rozpoczynał produkcję mebli na wymiar z pewnością nie spodziewał się, że staje się twórcą jednej z największych firm kuchennych w Polsce w segmencie premium, która swoje salony posiada w największych miastach Polski, a także za granicą. Dzisiaj marka ta obchodzi swoje 50-lecie, z tej okazji prezentuje swoje salony w zupełnie nowej odsłonie.
Z okazji okrągłej rocznicy firma Mebel Rust zmieniła swój znak graficzny na ernestrust, nawiązujący do założyciela firmy, wskazujący na tradycję, doświadczenie i najwyższą jakość jaka stoi za marką.

W celu podkreślenia historii, która stoi za naszymi kuchniami, a jednocześnie otwartości na nowoczesne i innowacyjne rozwiązania, zdecydowaliśmy się na umieszczenie w naszym logotypie imienia i nazwiska założyciela firmy, oddając mu tym samym należyty szacunek. Z drugiej strony krój i forma niosą ze sobą znamiona nowoczesności.  – dodaje Patryk Rust.

Nowy claim marki Rust „Dom zaczyna się tutaj” to podkreślenie i wskazanie na Dom, jako najważniejsze miejsce w życiu każdego z nas, w którym centralnym punktem i pomieszczeniem jest nasza kuchnia. To tu spędzamy najwięcej czasu, z niej czerpiemy energię, spotykamy bliskich – to centrum zarządzania życiem całej rodziny.

-Dzisiaj kuchnia stała się integralną częścią tzw. living space jako przestrzeni otwartej, nie tylko architektonicznie, ale także towarzysko. Powodem przebywania w kuchni nie jest już tylko przygotowywanie posiłków, dzisiaj kuchnia  przejmuje funkcje całego domu. –Anna Domin marketing manager firmy Rust.

„Dom zaczyna się tutaj.” to hasło, które zostało wybrane również ze względu na  pakiet emocji jakie ze sobą niesie – wszystkim tym, co w samym słowie „Dom” najważniejsze – czyli odniesieniu do rodziny, ciepła rodzinnego, szczęścia, którego w tym jednym miejscu nie musimy szukać – bo zawsze tam jest.

– Od 50 lat  do każdego klienta podchodzimy indywidualnie, każdy projekt jest dla nas wyjątkowy i chcemy żeby dostarczane przez nas kuchnie tez takie były- wyjątkowe i najwyższej jakości. Mamy nadzieję, iż zaprezentowana zmiana spotka się z Państwa uznaniem i będzie postrzegana jako umocnienie naszej marki.- dodaje Marian Rust, właściciel firmy Rust.

Zapraszamy do krótkiej relacji z pierwszego eventu zorganizowanego na 50-lecie w jednym z Warszawskich salonów:

Zapisz się do Newslettera: