Dobrodzieńska marka Novelle wystawcą międzynarodowych targów meblowych IMM Cologne 2019


23 stycznia 2019

Końcówka zeszłego roku oraz początek stycznia był dla całej organizacji Novelle czasem wzmożonego wysiłku, ponieważ pochłonęły  nas całkowicie przygotowania do zaprezentowania marki na targach meblowych i wyposażenia wnętrz w niemieckiej Kolonii.

IMM Cologne to międzynarodowe, otwarte targi meblowe odbywające się corocznie w styczniu w centrum wystawowym Koelnmesse w Kolonii w Niemczech.  Trwają aż 7 dni. Edycja 2019 rozpoczęła się o godzinie 9:00 w poniedziałek 14 stycznia a zakończyła popołudniu w niedzielę 20 stycznia.    Na powierzchni 240.800 m² wystawienniczej i eventowej zaprezentowało się ponad 1250 wystawców, a samo wydarzenie przyciągnęło ponad 125 tys. gości z 50 krajów.  Do odwiedzenia było 18 tematycznych hal.

Kolonia jest uważana za wiodący rynek dla projektantów mebli, firm meblarskich, sprzedawców mebli, architektów i projektantów wnętrz zaraz obok Salone del Mobile w Mediolanie czy Maison&Objeckt w Paryżu. Głównym tematem wystawy są współczesne meble i wystrój wnętrz.

Novelle zaprezentowała się kolekcją Elia (Kostium Meblowy no.6)  w szlachetnym chłodnym odcieniu brązu wraz z mosiężnymi uchwytami. Komody zostały zaprezentowane z frontami z efektem 3D oraz kultowymi lustrzanymi frontami.  Prostokątny stół Emma z tapicerowanymi krzesłami Gaja sprzyjał dłuższym posiedzeniom.  Komfort rozmów zapełniała sofa Moon w jagodowym odcieniu oraz fotel Ed w geometryczny wzór. Całość aranżacji dopełniły ławy Pia, pufy Cylinder oraz stoliki Emma. Na powierzchni Novelle nie mogło zabraknąć luster własnej produkcji. Ekspozycja zamknięta została jasnymi ścianami z prostokątną sztukaterią – znak rozpoznawczy marki.  O rodzinną i przyjemną atmosferę na stoisku zadbał niezastąpiony Novelle Team.

Bo atmosfera to ludzie, ich otwartość, uśmiechy, gotowość do pracy i poznawania potrzeb Klienta. Od poniedziałku do czwartku zadbali o Państwa: Alicja, Magdalena, Sandra i Marek. W weekend nad jakością obsługi Novelle czuwali: Katarzyna, Magdalena, Paulina oraz Damian.

Bardzo cieszymy się, że starania Novelle przyniosły zamierzony efekt, za każde odwiedziny na stoisku, zapytania telefoniczne,  mailowe oraz  miłe słowa bardzo serdecznie dziękujemy! Thank you! Danke!

Zapisz się do Newslettera: