Premiera kostiumu meblowego no10 novelle


8 kwietnia 2019

Wraz z początkiem wiosny  swoją premierę miał nowy, dziesiąty już, kostium meblowy dobrodzieńskiej marki Novelle Home Couture.

Wybitny design kostiumu meblowego No10 adresowany jet do trendsetterów, czerpiących inspiracje ze światowego wzornictwa. Lekkim konsolom i komodom na smukłych nóżkach wyrafinowania nadają przestrzenne fronty o geometrycznych wzorach.  Mocno pokreślone rysunek i struktura naturalnego drewna wydobywają nowe wybarwienia: koniakowy, czarna perła oraz satynowa biel. Prosta witryna osadzona jest na mosiężnym stelażu. Stolik X tworzy modny zestaw z krzesłami i fotelikami w ekstrawaganckich tkaninach najwyższej jakości.

Premiera nowości  Novelle była okazją do zaprezentowania zupełnie nowy stylu! Kolekcja LUX VINTAGE nawiązuje do stylu MIDCENTURY lat 50. i 60. ubiegłego wieku. To elegancja, szlachetne materiały, odważne kontrasty i wyszukane formy. Lekkość smukłych nóżek, bogactwo kolorów i geometryczne wzory oraz widoczny rysunek drewna. Miękkie fotele i kanapy o opływowych kształtach w intensywnych kolorach. LUX VINTAGE to nie minimalizm. To wyrafinowana elegancja i prostota w luksusowej odsłonie.

 

Zapisz się do Newslettera: