Szafki RTV: jak dobrać odpowiednią szafkę pod telewizor?


29 kwietnia 2019

Choć szafka RTV wydawać się może jedynie meblem pomocniczym to stanowi ona podstawowe wyposażenie każdego pokoju dziennego. Z tego względu należy ją odpowiednio dobrać do wnętrza mając na uwadze zarówno względy estetyczne jak i funkcjonalne.

Wielkość szafki powinna być dostosowana do liczby sprzętów, które mają się na niej znaleźć. Jeśli w salonie ma być tylko telewizor, nie trzeba inwestować w duże zabudowy – w zupełności wystarczy zwykła szafka do pokoju, na której zostanie umieszczony sprzęt lub będzie on powieszony na ścianie nad nią.

Szafki i komody powinny mieć rozmiary proporcjonalne do wnętrz, w których będą się znajdowały. W małych pomieszczeniach warto postawić na szafki w jasnych kolorach, bądź z odbijającymi przestrzeń lustrami- wówczas nie zdominują one przestrzeni, a wręcz dodatkowo ją powiększą. W dużych salonach dobrze będzie wyglądała zarówno solidna zabudowa pod telewizor, jak i szafka RTV w odcieniach czarnej perły lub głębokich brązach.

Warto poświęcić trochę czasu i wybrać idealną szafkę RTV, która będzie doskonale pasować do wnętrza oraz umożliwi domownikom wygodne korzystanie z domowych sprzętów. Wśród bogatej oferty Novelle znajdziecie zarówno klasyczną szafkę Savoia, Bombato w stylu glamour, new-lookową Lunę na giętych nóżkach oraz współczesną Elię. Wszystkie meble zachwycają klasyczną elegancją. Ich korpusy o idealnych proporcjach oraz dopracowane detale to cechy, które wyróżniają szafki RTV Novelle.

Zapisz się do Newslettera: