Dobroteka

Opis

Dobroteka powstała z myślą o tych, którzy poszukują szerokiej i bogatej oferty mebli czy też inspiracji dla własnego wnętrza. Meble prezentowane w Dobrotece wyróżniają się wygodą i komfortem a także nowoczesnością rozwiązań technicznych. Znajdą tutaj Państwo meble do salonu, jadalni, kuchni i sypialni a także bogactwo dodatków dekoracyjnych. Dobroteka to oferta dla naprawdę wymagających – specjalizujemy się w realizacji zamówień złożonych, niestandardowych, wyjątkowych.

Dobroteka to oferta profesjonalna – korzystamy z bogatej tradycji i kunsztu meblarskiego rzemiosła, z którego słynie nasz region i dysponujemy zespołem fachowców, którzy stawią czoła każdemu wyzwaniu.

W Dobrotece prezentowana jest najnowsza oferta marki Kler, której kanapy i fotele, pozwalają na dostosowanie do różnorodnych wnętrz. Zobaczą Państwo tutaj również bogatą ofertę mebli światowych marek takich jak Cattelan, Alf Uno, Calligaris, Riflessi, Tempur, Lamborghini, Hartmann, Porada, Archetipo – kreacje najwyższej klasy, mogące stać się spełnieniem Państwa marzeń o wygodzie, komforcie i prestiżu.

W Dobrotece prezentowana jest szeroka oferta mebli do kuchni marki Halupczok, meble wypoczynkowe marki Vero, meble marki Jafra oraz bogata oferta dywanów marki CASA. Dostępne są również meble do ogrodu i ogrodu zimowego marki Point, Varaschin, Talenti i Dedon.

Dobroteka to oferta sprawdzona – mamy na swoim koncie dziesiątki spektakularnych realizacji: wyposażaliśmy domy i rezydencje, prestiżowe przestrzenie biurowe i usługowe a nawet jachty! Wierzymy, że jesteśmy w stanie spełnić każde Państwa oczekiwanie w zakresie wyposażenia i aranżacji wnętrz.

Lokalizacja

Szybki kontakt

Dane kontaktowe

Napisz do nas


Video

Marki w salonie

Pozostałe salony

Zobacz także inne salony meblowe w Twojej okolicy

Polecane firmy

Zobacz nasze Marki

Przejdź na podstronę poświęconą wszystkim dobrodzieńskim firmom stolarskim i znajdź swojego wykonawcę.
Zobacz wszystkie

Zapisz się do Newslettera: