Meble Novelle

Opis

W 2011 roku w Dobrodzieniu powstał największy salon firmowy marki Novelle nazwany Pasażem Wnętrz. Na powierzchni 2000 m kw. można zobaczyć najlepsze produkty Novelle w ekskluzywnych aranżacjach. Na trzech poziomach znajdują się ekspozycje mebli do jadalni, sypialni, pokojów dziennych, gabinetów i sal konferencyjnych oraz lekkie meble do przedpokoju, garderoby: konsole, pufy, fotele, lustra.

Na czwartym poziomie dla ceniących sobie niską cenę marka Novelle oferuje produkty outletowe w niższej cenie.

Meble Novelle można kupić bezpośrednio z ekspozycji lub zamówić w wybranym wybarwieniu drewna oraz kolorem i wzorem tkaniny z terminem oczekiwania.

Novelle jest firmą rodzinną, która powstała z inspiracji i odwagi odkrywania nowego. Rodzinną pasję i atmosferę przenosimy do pracy, gdzie możemy wzajemnie na siebie liczyć. Dzięki współpracy i odpowiedzialności tworzymy meble najwyższej jakości.

Założyciel – Jan Nowak, wnosi do firmy kunszt mistrzowskiego rzemiosła, a młode pokolenie nowe spojrzenie na tradycyjne rozwiązania.

Dyrektor kreatywna /Projektantka Magdalena Nowak – Trzęsiok nieustannie doskonali wyjątkowy i unikalny styl marki Novelle. Łączy klasyczne wzory w nowoczesnych, designerskich odsłonach. Podąża za najnowszymi, światowymi trendami w projektowaniu wnętrz. W poszukiwaniu oryginalnych modeli współpracuje z zagranicznymi producentami. Dzięki pracowitości i zaangażowaniu firma stale się rozwija dążąc do podnoszenia jakości swoich produktów.

Ręczna praca i dbałość o każdy szczegół sprawia, że marka zaspokaja najbardziej wyrafinowane potrzeby swoich klientów. Wykorzystujemy najlepsze surowce, materiały, tkaniny i dodatki, dlatego marka Novelle zachwyca subtelnym, kobiecym pięknem w klasycznych ponadczasowych wzorach.

Lokalizacja

Szybki kontakt

Dane kontaktowe

Napisz do nas


Video

Marki w salonie

Pozostałe salony

Zobacz także inne salony meblowe w Twojej okolicy

Polecane firmy

Zobacz nasze Marki

Przejdź na podstronę poświęconą wszystkim dobrodzieńskim firmom stolarskim i znajdź swojego wykonawcę.
Zobacz wszystkie

Zapisz się do Newslettera: