Meble Pyka

Opis

Meble Pyka to polska firma rodzinna, która stawia na nowoczesne rozwiązania. Działalność naszej firmy rozpoczyna się w 1978 roku, kiedy to założyłem swoją firmę. Ideą firmy była produkcja wysokiej jakości mebli w atrakcyjnych cenach, dostępnych dla każdego. Po latach działalności uważam, że udało się osiągnąć ten trudny cel. W pierwszych latach działalności, firma działała na niewielką skalę, a jej siedziba mieściła się w przydomowych zabudowaniach. Wraz z kolejnymi latami pracy i zdobywanym doświadczeniem postawiliśmy na rozwój, który pozwolił nam stać się dużą firmą, działającą na międzynarodową skalę.

Sukces firmy opiera się nie tylko na wykorzystywaniu najnowocześniejszych technologii i sprawdzonych materiałów, ale przede wszystkim na zatrudnieniu odpowiedniej kadry pracowników. Naszą firmę tworzy zespół doświadczonych i wykwalifikowanych pracowników, bez których osiągnięcie sukcesu nie byłoby możliwe. Stworzenie firmy działającej na międzynarodową skalę, posiadającej osiem salonów na terenie Polski było właśnie celem, który chciałem osiągnąć. Udało mi się dojść do celu a marzenia zamienić w rzeczywistość. Produkowane przez naszą firmę meble zostały docenione przez szerokie grono zadowolonych Klientów.

Stawiamy na najwyższą jakość wszelkich elementów, składających się na gotowy mebel. Tylko tak jesteśmy w stanie zapewnić Państwu meble o doskonałym wyglądzie, które będą Państwu służyć przez długie lata. Zajmujemy się produkcją stylowych i nowoczesnych skórzanych mebli wypoczynkowych, mebli pokojowych, stołów, krzeseł, zegarów a także mebli dla obiektów użyteczności publicznej. Stawiamy na niepowtarzalne wzory, gwarantujące stworzenie wyjątkowego stylu w Państwa wnętrzach domowych bądź firmowych. Stale wychodzimy naprzeciw Państwa wymaganiom i oczekiwaniom. Od ponad 40 lat stale dostosowujemy ofertę produktów do potrzeb

Lokalizacja

Szybki kontakt

Dane kontaktowe

Napisz do nas


Video

Marki w salonie

Pozostałe salony

Zobacz także inne salony meblowe w Twojej okolicy

Polecane firmy

Zobacz nasze Marki

Przejdź na podstronę poświęconą wszystkim dobrodzieńskim firmom stolarskim i znajdź swojego wykonawcę.
Zobacz wszystkie

Zapisz się do Newslettera: