Novelle

Opis

W 1995 Jan Nowak założył rodzinną firmę meblarską MEBLONOWAK, która powstała z inspiracji i odwagi odkrywania nowego. Założyciel wnosi do firmy kunszt mistrzowskiego rzemiosła, a młode pokolenie nowe spojrzenie na tradycyjne rozwiązania.

Firma przeszła rebranding i obecnie produkuje meble pod brandem Novelle Home Couture. Marka Novelle oferuje krzesła, stoły, komody, witryny, toaletki, fotele, sofy w bardzo szerokim asortymencie- jest to około 900 produktów. Na bazie tej oferty każdy Klient może wybrać i skonfigurować zamówienie do swoich potrzeb. Dyrektor kreatywna i projektantka Novelle Magdalena Nowak- Trzęsiok nieustannie doskonali wyjątkowy styl marki, łącząc klasyczne wzory w nowoczesnych odsłonach. Atutem firmy jest korzystanie z najlepszej jakości materiałów, wykończeni i tkanin, co sprawia, że Novelle plasuje się jako polska marka mebli luksusowych.

W 2011 roku w Dobrodzieniu powstał największy salon firmowy marki Novelle – Pasaż Wnętrz. Na powierzchni 2000 m kw. można zobaczyć najlepsze produkty Novelle w ekskluzywnych aranżacjach. Na trzech poziomach znajdują się ekspozycje mebli do jadalni, sypialni, pokojów dziennych, gabinetów i sal konferencyjnych oraz lekkie meble a na czwartym poziomie dla ceniących sobie niską cenę marka oferuje produkty outletowe w niższej cenie. Meble można kupić bezpośrednio z ekspozycji lub zamówić z terminem oczekiwania.

Lokalizacja

Szybki kontakt

Dane kontaktowe

Napisz do nas


Video

Pozostałe salony

Zobacz także inne salony meblowe w Twojej okolicy

Polecane firmy

Zobacz nasze Marki

Przejdź na podstronę poświęconą wszystkim dobrodzieńskim firmom stolarskim i znajdź swojego wykonawcę.
Zobacz wszystkie

Zapisz się do Newslettera: